NÁŠ SERVIS

PRO VAŠE ČISTÉ A ZDRAVÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

 

Náš servis v sobě obsahuje tři specifické oblasti služeb, které dohromady tvoří základ pro čisté, uspořádané, a proto zdravé pracovní prostředí. Vyrábíme špičkové hygienické pomůcky – netkané utěrky a jsme současně přímými dovozci jedinečných českých a zahraničních materiálů a výrobků.  

Na prvním místě našich služeb je zákazník, kterému jsme schopni poskytnout maximálně flexibilní, profesionální a keativní péči v oblastech provozní hygieny, obalových materiálů a netkaných utěrek od potravinářství, automotive až po unikátní specializované provozy.

 

Poradenství

1

Posouzení vašeho výrobního procesu

Ať už se jedná o strojírenskou výrobu nebo medicínské prostředí, které jsou vymyšleny s veškerou pečlivostí, vždy lze odhalit místa, která mohou být z hlediska hygieny sporná, případně kritická. Naší prací je pomoci vám taková místa odhalit. K tomu slouží vstupní průzum výrobního prostředí a procesů. Samozřejmostí je v takovém případě vzájemná důvěra a diskrétnost. Pokud nám umožníte vstoupit na vaše pracoviště, zmapujeme pro vás každý kritický prvek do posledního detailu a pomůžeme vám rizikům předejít.

2

Návrh řešení
 

Díky dlouholetým zkušenostem a podrobné znalosti širokého spektra technologických provozů napříč obory, vám náš specialista na provozní hygienu připraví návrh zlepšení vašeho výrobního procesu.
Naším záměrem je ukázat vám, kde můžete ve vašem denodenním pracovním životě ušetřit nebo zlepšit váš technlogický proces v oblasti hygieny. Upozornit vás na rizika a ukázat vám efektivní cestu k čistějšímu a tedy zdavějšímu pracovnímu prostoru.

 

3

Praktický test
 

Navrhneme vám řešení, za kterým si stojíme a o kterém vás rádi prakticky přesvědčíme. A protože se zabýváme výrobou netkaných utěrek a dodávkami produktů nejvyšší kvality v oblasti provozní hygieny, rádi vám poskytneme možnost si naše řešení ověřit v praxi.
Kromě toho, že vám umožníme naše netkané textilie vyzkoušet, tak připravíme i návrh způsobu balení šitý na míru vašemu provozu, ať už budete potřebovat role, nebo boxy se skládanými utěrkami, určitě oceníte naše kustomizované řešení.