Servis a poradenství

Dokážeme zajistit profesionální poradenství a servis v oblasti provozní hygieny, obalových materiálů a dodávek netkané textilie. Není důležité, v jakém odvětví váš provoz funguje, vždy pro vás máme kvalitní řešení v širokém spektru poskytovaných produktů a služeb.

Posouzení výrobního procesu

Setkáme se u vás ve výrobě a pomůžeme vám odhalit místa, která mohou být z hlediska hygieny sporná, případně kritická. K tomu slouží vstupní průzkum výrobního prostředí a procesů. Zmapujeme pro vás každý kritický prvek do posledního detailu a pomůžeme vám rizikům předejít. Samozřejmostí je v takovém případě vzájemná důvěra a diskrétnost.

Návrh řešení

Díky dlouholetým zkušenostem a podrobné znalosti celého spektra technologických provozů napříč obory vám připravíme řešení na míru vašim procesům. Zjistíte tak, kde a co můžete zlepšit, kde ušetřit a jak vše nastavit správně do budoucna. Upozorníme vás na rizika a ukážeme vám efektivní cestu k čistšímu a tedy zdravějšímu pracovnímu prostoru.

Uvedení do praxe

Návrh profesionálního řešení máte, nyní už jen zbývá ho otestovat. A protože se zabýváme i dodávkami produktů provozní hygieny, obalových materiálů a výrobou netkaných utěrek, můžeme ho hned aplikovat. Zajistíme celé řešení na míru vašemu provozu. Od dodávek produktů provozní hygieny po finální obalové materiály.

Pro více informací, kontaktujte obchodního zástupce.

Produkt přidán do seznamu produktů

Tento web využívá cookies

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.