NÁŠ SERVIS

PRO VAŠE ČISTÉ A ZDRAVÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

 

Náš servis v sobě obsahuje tři specifické oblasti služeb, které dohromady tvoří základ pro čisté, uspořádané a proto zdravé pracovní prostředí. Vyrábíme špičkové hygienické pomůcky – netkané utěrky a jsme časně přímými dovozci jedinečných českých a zahraničních materiálů a výrobků.  

Na prvním místě našich služeb je zákazník, kterému jsme schopni poskytnout maximálně flexibilní, profesionální a keativní péči v oblastech provozní hygieny, obalových materiálů a netkaných utěrek od potravinářství, automotive až po unikátní specializované provozy.

 

slice1@2x.jpg

 

Naše společnost, kromě vlastního výrobního programu, servisních služeb, poradenství a dalších programů pro zákazníky, přímo spolupracuje, jako významný dodavatel, s českými i zahraničními společnostmi a dokáže tak nabízet ucelený program určený pro provozní hygienu. Není důležité v jaké obasti naši klienti pracují, vždy pro ně máme kvalitní řešení v co nejširším spektru poskytovaných produktů a služeb.

 

Výrobky a produkty, kterým rozumíme

  • netkané průmyslové utěrky a netkané textilie
  • průmyslové utěrky papírové
  • papírové ručníky, toaletní papíry
  • papírové ubrousky, papírové kapesníky, hygienické sáčky
  • mycí prostředky (tekutá mýdla, pevná mýdla, šampony, mycí pasty, mycí suspence atd.)
  • čistící prostředky (prostředky určené na toalety, koupelny, kuchyně, okna, podlahy, prací prášky atd.)
  • ochranné prostředky (regenerační krémy, tekuté rukavice atd.)
  • desinfekční prostředky (prostředky určené na toalety, koupelny, podlahy, bazény, desinfekční krémy, desinfekční mýdla atd.)
  • úklidová technika (vozíky, mopy, stěrky, pady atd.)
  • zásobníky a dávkovače (na mýdla, mycí pasty, mycí pěny, toaletní papíry, papírové ručníky)
Výrobky a produkty, kterým rozumíme

Česká špička v našich/vašich rukách

Česká špička v našich/vašich rukách

Cormen – čistící a kosmetické prostředky vysoké účinnosti určené pro profesionální úklid i domácí použití za přijatelné ceny. Jsme jedním z největších dodavatelů této české společnosti a její produkty známe do posledního detailu a proto je umíme správně umístit v rámci navrhovaných hygienických opatření.

Italská kvalita k vašim službám

Papernet – je velmi žádaný kvalitní papírenský program italské výroby poskytující bezkonkurenční poměr ceny a kvality. Obsahuje široký sortiment papírového zboží od průmyslových utěrek, přes toaletní papír, papírové ručníky, ubrousky či kapesníky.

Italská kvalita k vašim službám

Poradenství

1

Posouzení vašeho výrobního procesu

Ať už se jedná o strojírenskou výrobu nebo medicínské prostředí, které jsou vymyšleny s veškerou pečlivostí, vždy lze odhalit místa, která mohou být z hlediska hygieny sporná, případně kritická. Naší prací je pomoci vám taková místa odhalit. K tomu slouží vstupní průzum výrobního prostředí a procesů. Samozřejmostí je v takovém případě vzájemná důvěra a diskrétnost. Pokud nám umožníte vstoupit na vaše pracoviště, zmapujeme pro vás každý kritický prvek do posledního detailu a pomůžeme vám rizikům předejít.

2

Návrh řešení
 

Díky dlouholetým zkušenostem a podrobné znalosti širokého spektra technologických provozů napříč obory, vám náš specialista na provozní hygienu připraví návrh zlepšení vašeho výrobního procesu.
Naším záměrem je, ukázat vám, kde můžete ve vašem denodenním pracovním životě ušetřit nebo zlepšit váš technlogický proces v oblasti hygieny. Upozornit vás na rizika a ukázat vám efektivní cestu k čistějšímu a tedy zdavějšímu pracovnímu prostoru.

 

3

Praktický test
 

Navrhneme vám řešení, za kterým si stojíme a o kterém vás rádi prakticky přesvědčíme. A protože se zabýváme výrobou netkaných utěrek a dodávkami produktů nejvyšší kvality v oblasti provozní hygieny, rádi vám poskytneme možnost si naše řešení ověřit v praxi.
Kromě toho, že vám umožníme naše netkané textilie vyzkoušet, tak připravíme i návrh způsobu balení šitý na míru vašemu provozu, ať už budete potřebovat role, nebo boxy se skládanými utěrkami, určitě oceníte naše kustomizované řešení.